Aktualności

„Matematyka dzika” czyli jak połączyć dziką przyrodę z matematyką.

Dnia 25 marca br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Matematyki. W tym dniu klasy I i II liceum oraz technikum wzięły udział w turnieju matematycznym. Każdą klasę reprezentowały  trzy osoby, które rozwiązywały zadania matematyczne  –  logiczne łamigłówki  –  na czas. W tym roku tematem turnieju była „Matematyka dzika” czyli połączenie dzikiej przyrody z matematyką. Wśród klas pierwszych najlepsza okazała się I Tih, natomiast wśród drugich – klasa  II E.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a dla najlepszych były przygotowane nagrody.

Ostateczne wyniki turnieju:

Klasy pierwsze:

  • I miejsce – I Tih
  • II miejsce – I e
  • III miejsce – I d

Klasy drugie:

  • I miejsce – II e
  • II miejsce – II b
  • III miejsce – II te.

Gratulujemy zwycięzcom!

Skip to content