Aktualności

Nasz udział w Targach dla gimnazjalistów

Dnia 5 kwietnia na Hali OSiR w Chojnicach odbyły się Targi Edukacyjne dla uczniów klas trzecich Gimnazjum. Nasza szkoła wzięła udział w tym wydarzeniu,  w celu przybliżenia młodszym koleżankom i kolegom oferty edukacyjnej Liceum i Technikum oraz tego co proponujemy młodzieży poza lekcjami. Dodatkowo na przygotowanych stanowiska można było zapoznać się z prostymi badaniami laboratoryjnymi przeprowadzanymi w Liceum oraz elementami pracy przyszłych absolwentów technikum ekonomicznego, handlowego i informatycznego. Gimnazjaliści próbowali swoich sił obsługując kasę fiskalną czy profesjonalny system magazynowo-handlowy dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz wykonywali proste prace serwisanta sprzętu komputerowego i sieciowego. Chętni mogli zrobić sobie ciekawe zdjęcie w FotoBudce jako Księżniczka Stefana i Rycerz Bieszka 🙂

 

 

Skip to content