AktualnościSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Paulina, Julia i Natalia w finale konkursu!

Mamy kolejnych świetnych znawców tematyki Unii Europejskiej. To Paulina Sikorska (IIE , geo-wos),Julia Tobolska oraz Natalia Czarnowska (obie IE, geo-wos), które awansowały do III etapu- finału konkursu „Polska w Unii”. Dziewczyny udanie zastąpiły ośmioro utytułowanych olimpijczyków szczebla centralnego z klas trzeciej i drugiej geo-wos.

Do finału konkursu, którego organizatorem jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego zakwalifikowało się łącznie 12 osób. Cieszy fakt, że w tym gronie znalazł się komplet naszych reprezentantów. W konkursie można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziano m.in. wycieczki do Brukseli.

LO Filomatów Chojnickich należy do najbardziej utytułowanych szkół biorących udział w konkursie. Wielokrotnie Filomaci zajmowali wysokie miejsca w finale konkursu, w tym na jego podium.

 

Opiekun Jacek Borzyszkowski

Skip to content