Pomocnicy Świętego Mikołaja

Jakiś czas temu Uczniowie naszego Liceum zaproponowali Świętemu Mikołajowi pomoc w przygotowaniu prezentów dla Dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka „Pod skrzydłami”. Ten hojny Święty wtajemniczył naszych uczniów w arkana swojej dobroci i pozwolił zapoznać się z listem pisanym do niego przez konkretne Dziecko. W każdy z listów sercem wczytywały się poszczególne klasy i z radością przygotowały upominek. A dziś… radość sięgnęła zenitu. Spotkali się wszyscy – młodsi i starsi a co przeżyli to tylko po części są w stanie oddać zdjęcia. Jak powiedziała jedna z licealistek – „To spotkanie otworzyło mi oczy na wiele aspektów życiowych, takich chwil się nie zapomina…” Jak widać pamiętając o innych, zyskujemy też sami.