Aktualności

Spotkanie z wykładowcą Instytutu Geografii Uniwersytetu Pomorskiego

22 marca tego roku gościliśmy naszej szkole Pana Łukasza Marszałka wykładowcę Zakładu Turystyki i Rekreacji – Instytutu Geografii Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 3E i 4E, realizujący program rozszerzony z geografii, którzy zapoznali się z bogatą ofertą Instytutu Geografii Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku.

      Pan Łukasz Marszałek dość obszernie przedstawił zagadnienia dotyczące studiów I stopnia na kierunkach: Geografia, Ochrona Środowiska, Turystyka i Rekreacja. Zostały omówione podstawowe informacje dot. studiów oraz wyboru ścieżki kształcenia, którą wybiera się po II semestrze, a także perspektywy zatrudnienia po tych kierunkach.

       Przestawione były również korzyści studiowania w Słupsku, w tym organizacja zajęć w terenie oraz wyjazdy praktyczne, które odbywają się nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Dziękujemy Panu za miłą wizytę.

                                                                                              Organizatorzy:

                                                                                              Nauczyciele geografii

Skip to content