Targi Edukacyjne „Edu-Day”

Dnia 6.04.2017r. uczniowie klasy II TIH oraz część uczniów klas  I c i I e LO uczestniczyli w Targach Edukacyjnych Edu-Day (Oferta Wyższych Uczelni Województwa Pomorskiego), organizowane przez Akademie Pedagogiczną w Słupsku.

Młodzież zwiedziła Kampus Akademii Pedagogicznej, uczestniczyła na warsztatach w Instytucie Nauk o zdrowiu (kierunek Pielęgniarstwo i Ratownik Medyczny). Bardzo ciekawy okazał się Instytut Obrony Narodowej oraz Instytut Biologii i Ochrony Środowiska (kierunek Kosmetologia), Instytut Pedagogiki i Pracy Socjalnej (pedagogika wczesnoszkolna).

Spędzanie czasu poza murami szkoły okazało się dobrym sposobem na integrację młodzieży oraz szukanie kierunków, w których można znaleźć swoją przyszłość zawodową.