Aktualności

Zielona szkoła w Pile Młynie

W dniach 8-9 czerwca uczniowie klas 2C i 2E LO wyjechali na długo wyczekiwany biwak. Miejscem aktywności i udanego wypoczynku była miejscowość Piła Młyn, malowniczo usytuowana na skraju Parku Narodowego Bory Tucholskie. Wyjazd stał się doskonałą okazją do integracji oraz nauki poprzez elementy sportu i rekreacji. Wśród licznych atrakcji należy wymienić: park linowy, strzelanie z łuku i wiatrówki, rozgrywki sportowe oraz laserowy paintball. Amatorom mocnych wrażeń spodobały się nocne podchody w lesie i przejażdżki gokartami. Osoby spragnione relaksu mogły wypoczywać nad wodą, spacerować po urzekającym terenie ośrodka lub relaksować się na hamakach. Nie zabrakło również czasu na naukę. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak zrobić węzły przydatne w turystyce, żeglarstwie i survivalu. Smakoszy z pewnością zadowoliły urozmaicone potrawy, którymi częstowały nas przesympatyczne panie kucharki. Było też ognisko z kiełbaskami i wspólne pieczenie pizzy.

Pogoda była wymarzona, wrażenia niezapomniane! Czas zaplanować kolejny wspólny wyjazd!

Skip to content