Działalność TPLO

Biuletyn FILOMATA po raz jedenasty!

W podziemiach szkolnego klubu gości witał prezes Towarzystwa Przyjaciół LO Bogdan Kuffel wraz z dyrekcją Zespołu Szkół. Na przybyłych czekała niespodzianka w postaci fotogalerii autorstwa Dominiki Szałkowskiej, uczennicy LO im. Filomatów Chojnickich, dla której inspiracją stały się konie. W obiektywie autorki zdjęć te piękne zwierzęta wypadły szczególnie uroczo. Wystawę będzie można podziwiać w kawiarni „Widokowa” przez najbliższe dwa tygodnie. W drugiej części wieczoru zaprezentowany został nowy numer Chojnickiego Biuletynu Informacyjnego „Filomata”. To już po raz jedenasty kolegium redakcyjne na czele z Bogdanem Kufflem zaprezentowało historię i teraźniejszość najstarszej chojnickiej szkoły. Nie brakuje wspomnień, poetyckich uniesień, fragmentów ciekawej historii miasta, a nade wszystko sukcesów młodzieży szkoły. Zapraszamy do lektury!