Aktualności

Drzwi Otwarte Szkoły

W sobotę 09.04.2016 r. gościliśmy gimnazjalistów oraz ich rodziców. Mamy nadzieję, że panująca u nas radosna atmosfera oraz dbałość o tradycję zachęcą młodzież do wyboru naszej szkoły. Na auli naszych gości powitała pani dyrektor Małgorzata Gierszewska. Zebrani mieli okazję zobaczyć unikatową pozycję książkową z XVIII wieku. Po krótkim występie artystycznym naszych uczniów rozpoczęto zwiedzanie szkoły. Ze szczegółową ofertą edukacyjno-wychowawczą liceum oraz technikum gimnazjaliści zapoznali się w poszczególnych salach. Nauka w naszej szkole łączy się z przyjemnością, rozrywką i wolontariatem. Propagujemy sport, teatr i akcje charytatywne, a także uczestniczymy w działaniach Bractwa Rycerskiego. Ogromną wagę przywiązujemy do działalności Samorządu Uczniowskiego i inicjatyw naszych uczniów.

Więcej zdjęć na stronach facebook-owych liceum i technikum 🙂

Skip to content