AktualnościSportSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej

W dniach 26.IV.2015 roku (dziewczęta) i 27.IV.2015 roku (chłopcy) reprezentantki i reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej. Reprezentowali powiat chojnicki i oczywiście miasto Chojnice jako najlepsze drużyny tego powiatu. Dziewczęta zajęły IV miejsce a chłopcy II .

Dziewczęta wystąpiły w składzie :

Wiktoria Doege, Gracjana Zychska, Justyna Teca, Dominika Winiarska, Magdalena Kasprzykowska, Ewelina Romańczuk, Patrycja Olter, Jagoda Giłka, Adrianna Jeszka, Kinga Drążek, Joanna Szopińska, Weronika Michałowska, Martyna Drzycimska.

Chłopcy zagrali w składzie :

Tomasz Orzoł, Damian Stojak, Szymon Borzych, Przemysław Knopek, Jakub Roszyk, Borys Borlik, Adam Dzięcielewski, Jakub Kukliński, Kacper Narloch, Jakub Lipiński, Mikołaj Brunka, Jacek Górski, Krystian Szmagliński, Adam Mikołajczak.

Trenerem obu drużyn był Cezary Jabłoński.

 

Skip to content