Aktualności

Obchody Święta Niepodległości

W przeddzień Święta Niepodległości zorganizowane zostały szkolne obchody narodowego święta. W murach auli spotkali się wszyscy uczniowie klas pierwszych aby wspólnie uczestniczyć w specjalnie przygotowanej uroczystości. Uczniowie należący do Klubu Historycznego im. Armii Krajowej przypomnieli historię święta 11 listopada oraz jego znaczenie w czasach okupacji i epoce komunizmu. W programie znalazły się również utwory poetyckie, a także piosenki świetnie przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Całość uroczystości zakończyło wspólne odśpiewanie hymnu narodowego o godz. 11.11

W dniu 11 listopada br. poczty sztandarowe oraz delegacje Samorządów Uczniowskich uczestniczyły w obchodach Narodowego Święta Niepodległości zorganizowanych w naszym mieście.

Skip to content